Број на оглас: 1920745
Објавен на: 14.08.2019, 13:21
1 / 12

Дарма Дома издава НОВ СТАН НА ВОДНО СО ГАРАЖА !

210 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава НОВ СТАН НА ВОДНО, кај Турска Амбасада. поседува 40 м2,2 соби, наместен комплетно со нов мебел,греење на струја, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш...

цена-210 евра
шифра 17532
Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.darmadoma.com.mk

078/219-508