Број на оглас: 1841972
Објавен на: 15.02.2020, 19:39
1 / 11

Дарма Дома издава ЛУКСУЕН стан во Центар кај Државна болница

350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
56 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


*Дарма Дома издава ЛУКСУЗЕН стан во Долно Водно, близу Државна болница, и Словенечка Амбасада, станот е 56 м2,2 соби, греење на опствено парно, комплет наместен,со НОВ МЕБЕЛ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, ГАРАЖА, вселив веднаш...

цена-350 евра

Шифра 18200


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.darmadoma.com.mk

078/219-508