Број на оглас: 1478699
Објавен на: 20.02.2019, 17:53
1 / 6

ДАРМА ДОМА издава ексклузивен стан на Водно !

600 €
Број на соби:
4
Квадратура:
130 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА Агенција издава луксузно опремен стан на Водно, поседува 130 м2, 4 соби,дневна и 3 спални, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, нова градба, клима, 2 балкони, 3 wc. МАШИНА ЗА САДОВИ, 2 гаражни места. вселив веднаш.

цена- 600 евра

шифра 17459

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje